KONTAKT

Team Modulhus

Välkommen till oss på Modulhus, låt oss bygga Attefallsdrömmar tillsammans!

IMG_3284

Oliver Noemm

VD

Tel: 0737-281283
oliver@modulhus.se

Oliver innehar en bachelor degree i international business administration från TTU School of business and governance

FullSi2zeRender-e1425368932503

Kristian Noemm

PRODUKTUTVECKLING

Tel: 0728-377533
kristian@modulhus.se

Kristian Noemm har en teknikutbildning med inriktning arkitektur och design och sköter bland annat arbetsplats besök och kordination

234

Felicia Shekarabi

ADMINISTRATION

Tel: 0701-1493435
felicia@modulhus.se

Felicia har en Bachelor utbildning från The Academy of Art University San Francisco och pågående studier i FEI-Fastighetsmäklare

2.2-e1438288585232

Robert Rylander

ARKITEKT

Tel: 0708-889990
robert@ryark.se

Robert är Utbildad arkitekt och sköter handläggning av företagets start anmälningar till kommun och övriga arkitektoniska detaljer

IMG_3214

Ruben Thomas

KEY ACCOUNT MANAGER

Tel: 0708-373251
ruben@modulhus.se

Ruben Thomas har en kandidat examen inom fastighet och finans från KTH och fungerar som företagets key account manager

heidFullSizeRender1-e12425904593897-copy-copy

Heidi Mikalsen

ARKITEKT

Tel: 0739-171002
heidi@modulhus.se

Heidi Mikalsen är utbildad arkitekt och har stor erfarenhet från både Sverige och Norge, Heidis stil tolkning har varit företagets inspiration vid företagets startskede

SubstandardFullSizeRender

Tanel Lehtsi

BYGGLEDARE

Tel: 0737-281283
tanel@modulhus.se

Tanel jobbar som koordinator och håller i logistiken kring leveranser, bokning av kranar och leveranser och har tidigare varit egen företagare inom snickeri.

jobb

Niklas Lundmark

PROJEKTUTVECKLARE

Tel: 0766-277702
niklas@modulhus.se

Niklas har erfarenhet av nybyggnation i Sverige och har jobbat med ideellt arbete i bland annat Afrika. Niklas jobbar med upphandlingar och myndigheter kring Xpress House

12345

Angelica Karlsson

KÖK/INREDNING

Tel: 0763-211668
angelica@koksmäklaren.se

Angelica är egen företagare knuten till företaget. Angelica driver köksmäklaren.se och bistår våra kunder som frågar efter exklusiva kök till våra Attefallshus

 

thomas

Thomas Lund

SÄLJCHEF NYBYGGET

Tel: 0702-810781
thomas@modulhus.se

Thomas Lund är kundansvarig och sälj ansvarig på Nybygget i Arlanda och bistår er med husvisningen på området.

08-121 470 98

Det är på Modulhus man kastar tärningarna! Välkommen förbi så bjuder vi på glass och pratar Attefallsdrömmar

eller så kan ni skicka email!

info@modulhus.se

Är du intresserad av Attefallshus men inte vet vart du ska börja? Ring oss så hjälper vi dig.

ADRESS HUVUDKONTOR/ SALES OFFICE

Norr Mälarstrand 102, 112 35 Stockholm

nybygget-logo2
ADRESS XPRESS VISNINGSHUS SALES OFFICE

Nybygget 101, 19561 Arlandastad

ARBETSTIDER

Mån-Fre 10.00 - 18.00

TELEFON

08-121 470 98

EMAIL

info@modulhus.se